Za upit Centar kuća pronađeno 622 oglasa

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Porodična kuća, Kuršumlija, 10,5 ara plac

Centar, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prizemna porodična kuća na odličnoj lokaciji u opštini Kuršumlija. Novije kvalitetne gradnje, odlično očuvana, i moderno opremljena.... više

95.000€ (879 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5.17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje.... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Kuća sa prostranim dvorištem

Širi centar, Jagodina

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo više

120.000€ (923 €/m²)

  • 130m²
  • /1 spratova

Kuća po ceni jednosobnog stana!

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Dve kuće u Ćupriji na prodaju

Širi centar, Ćuprija

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

75.000€ (535 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova