Centar, Negotin, Negotin
Na prodaju domaćinstvo na istoku Srbije u Negotinskoj opštini (selo Kovilovo). Mesto se nalazi u blizini Rogljevačkih i Rajačkih pimnica. Domaćinstvo... više
820.000€ (752 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više
270.000€ (1 636 €/m²)
Centar, Zlatibor, Zlatibor
Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića... više
230.000€ (1 503 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više
33.000€ (407 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Na prodaju kuća sa lokalom na odličnoj lokaciji, na uglu Bulevara Nikole Pašića i Tekstilne ulice. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat je... više
149.000€ (1 087 €/m²)
Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac
Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više
48.000€ (564 €/m²)
Centar, Velika Plana, Velika Plana
Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomoćnih objekata na placu. U prelepom dvorištu, koje pored... više
250.000€ (1 063 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više
80.000€ (1 311 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više
22.000€ (130 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više
26.000€ (1 €/m²)
Centar, Velika Plana, Velika Plana
Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2.... više
74.000€ (334 €/m²)
Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac
Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više
144.200€ (1 076 €/m²)