Za upit Centar kuća pronađeno 622 oglasa

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Novi Sad, Kisač, , 12.0, 760m2, 400000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129920, 9a, spratna, uknjizen. Na prodaju poslovno stambeni objekat u neposrednoj blizini centra Kosaca. Objekat je na uglu dve... više

400.000€ (526 €/m²)

  • 760m²

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

Sremski Karlovci - Ruševna kuća ID#3000101

Centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - Centar. Izdvajamo iz ponude ruševnu kuću koja se nalazi u centru Sremskih Karlovaca, u delu zaštićene zone (kulturno dobro).... više

180.250€ (1 802 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

U CENTRU GRADA, VELIKA KUĆA NA VELIKOM PLACU

Centar, Sombor

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više

195.500€ (913 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat