Širi centar, Apatin
KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba... više
108.200€ (554 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više
100.000€ (500 €/m²)
Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Širi centar, Batočina
Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više
170.000€ (1 133 €/m²)
Centar, Sombor
HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više
100.000€ (282 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više
38.000€ (463 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više
22.000€ (220 €/m²)
Centar, Bačka Palanka
Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više
180.000€ (728 €/m²)
Pambukovica, Okolina, Ub
Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više
17.000€ (425 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više
30.000€ (535 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka... više
150.000€ (681 €/m²)
Širi centar, Ćuprija
Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više
80.000€ (444 €/m²)