Širi centar, Apatin
U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više
25.000€ (231 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više
60.000€ (1 034 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire... više
425.000€ (965 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više
130.000€ (287 €/m²)
Širi centar, Ćuprija
Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3,44... više
48.000€ (275 €/m²)
Širi centar, Apatin
Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više
88.000€ (967 €/m²)
gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo
Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više
107.000€ (981 €/m²)
Centar, Ćuprija
Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više
270.000€ (511 €/m²)
Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Centar, Jagodina
Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više
200.000€ (666 €/m²)
Centar, Ćuprija
Odličan pravilan plac na glavnoj ulici u Ćupriji, površine 28ari, tri objekta na placu čvrste gradnje. Objekat pored puta može biti iskorišćen... više
219.000€ (1 095 €/m²)
Centar, Ćuprija
Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti.... više
99.000€ (518 €/m²)