Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 80m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosecna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog... više

110.000€ (1 375 €/m²)

  • 80m²

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130558, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²