Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Retko u ponudi! Šestosoban, dvoetažni, uknjižen! ID#1616

Karaburma, Palilula, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok,... više

166.000€ (5 533 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 6.sprat

Voždovac, Autokomanda - Mitropolita Stratimirovića 101m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između... više

338.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Novi Beograd, Blok 71 - Dr Ivana Ribara

Blok 71, Novi Beograd, Beograd

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana... više

274.000€ (3 186 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju zemljište – Veliko Polje, Obrenovac – 2, 11 ha + šuma uz Kolub

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se veliko i funkcionalno zemljište ukupne površine 2,11 hektara u naseljenom delu Velikog Polja (Obrenovac). ✅ 9 ari građevinsko zemljište... više

36.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Kneževac - 17. oktobra

Kneževac, Rakovica, Beograd

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada,... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabran nova 1., 6.0, 500m2, 750000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 88413, VPR/I, video nadzor, terasa, uknjizen, nov, zidani, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Nudimo... više

750.000€ (1 500 €/m²)

  • 500m²