Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1713 oglasa

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

ZVEZDARA LION 114m2 , 2T , 370000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više

370.000€ (3 245 €/m²)

  • 3 soba
  • 114m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Kumodraž, Tekeriška 1. Prilaz, 8a, 153500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 41239, uknjizen, plac. Uradjena konverzija vlasnik 1/1, u blizini planirana osnovna skola, dva parka, dva obdanista, predstojece... više

153.500€ (191 €/m²)

  • 800m²

Poljoprivredno zemljište 63 ara – Obrenovac, Industrijska zona - 157.500€

Urovci, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 63 ara, smešteno u industrijskoj zoni u Obrenovcu. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija... više

157.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

BW RIVIERA - SPEKTAKULARAN POGLED 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera predstavlja sinonim za kvalitet, prestiz i perfektnu investiciju. Ovaj rezidencijalni stambeno-poslovni objekat je projektovan i... više

1.660.000€ (7 477 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

Mladenovac, Vlaška, Oplenačka, 3.5, 100m2, 100000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više

100.000€ (1 000 €/m²)

  • 100m²

Prodaja lokala 90m² – Odlična lokacija sa parkingom i šleperskim prilazom

Altina, Zemun, Beograd

Na prodaju je atraktivan lokal površine 90m², smešten u prizemlju, idealan za razne vrste poslovanja. Lokal se nalazi na frekventnoj glavnoj... više

170.000€ (1 888 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Palilula, Višnjica, Lovačka, Kuća, 300m2, 450000 EUR

Višnjica, Beograd

Na prodaju troetažna kuća od 300 kvadrata sa dve odvojene stanbene jedinice, idealna za višečlanu porodicu ili kao investicija za izdavanje.... više

450.000€ (1 500 €/m²)

  • 300m²

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Sopot, Ralja, Vuka Karadžića, 6.0, 160m2, 150000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

150.000€ (937 €/m²)

  • 160m²