Za upit banke nekretni pronađeno 96 oglasa

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA VRNJAČKA BANJA – JEDNOIPOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije... više

98.000€ (2 130 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

VOZDOVAC VOJVODE VLAHOVICA 315m2 , 445000e

Vojvode Vlahovica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Vojvode Vlahovica, lokal od 315 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, klima,... više

445.000€ (1 412 €/m²)

  • 315m²

CUKARICA BANOVO BRDO 273m2 , 464000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 6.0 poslovni prostor od 273 m2, IV od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

464.000€ (1 699 €/m²)

  • 273m²

Plac površine 16 ari, Barič - 11.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 26 ari, Veliko Polje, Obrenovac - 30.000€

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 9 ari, Barajevo, Vranić – 25 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, površine 8,77 ari koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja na elektro, vodovodnu... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 4 arа, Barajevo, Vranić – 8 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, opština Barajevo, na oko 2km udaljenosti od centra Vranića, škole, apoteke, ugostiteljskih objekata.... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat