Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan u izgradnji sa dve spavaće sobe

Centar, Paraćin

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve... više

98.670€ (1 265 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 1.5, 39m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129697, III/V, uknjizen. Na prodaju jednoiposoban stan u Centru Novog Sada. Retko u ponudi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

165.000€ (4 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

MLADENOVAC MLADENOVAC 1300m2 , 29900e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više

29.900€ (23 €/m²)

  • 1300m²

Luksuzan apartman kod Gondole – Zlatibor, vrhunska lokacija i fantastičan po

Centar, Zlatibor

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 160680€

Centar, Novi Sad

Uknjižena dva lokala u samom centru grada, koja su uknjižena na 21 m2 i 31 m2, ali funkcionišu kao jedna celina, a mogu i odvojeno. Dva ulaza,... više

160.680€ (3 090 €/m²)

  • 52m²