Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Novi Sad, Centar, Stevana Milovanova, 2.5, 58m2, 159000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118212, I/, lift, terasa(2), uknjizen. Prodaje se odlican dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Riblje... više

159.000€ (2 741 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Luksuzan apartman kod Gondole – Zlatibor, vrhunska lokacija i fantastičan po

Centar, Zlatibor

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

MLADENOVAC MLADENOVAC 1300m2 , 29900e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više

29.900€ (23 €/m²)

  • 1300m²

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Ruma, Centar, Vrdnička, 5.5, 300m2, 165000EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja,... više

165.000€ (550 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 144200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100504 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen, četvorosoban stan, na top lokaciji u centru... više

144.200€ (2 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na trecem spratu kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

78.670€ (1 638 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1,2ara ID#27653

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini sela Mirovo (800m) u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, u blizini magistralnog... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat