Za upit 4326 Centar pronađeno 3557 oglasa

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1,2ara ID#27653

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini sela Mirovo (800m) u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, u blizini magistralnog... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

LOKAL NOVI SAD, 160680€

Centar, Novi Sad

Uknjižena dva lokala u samom centru grada, koja su uknjižena na 21 m2 i 31 m2, ali funkcionišu kao jedna celina, a mogu i odvojeno. Dva ulaza,... više

160.680€ (3 090 €/m²)

  • 52m²

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal,... više

110.000€ (1 428 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje/5 spratova

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište Blizina autoputa Naplatna rampa

Širi centar, Vranje

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog... više

97.225€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

GARSONJERA!

Selenča, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi... više

33.000€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 8/8 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

97.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

4,0 stan , centar, 99 m2, V sprat, cg.

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija... više

198.040€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/7 spratova

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova