Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Lokal, Bulevar despota Stefana, 23m²

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite... više

87.000€ (3 782 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

4.0 Centar, Sinđelićev Trg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija... više

168.000€ (1 680 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Renovirana kuća u centru sela Jazak!

Jazak, Okolina, Irig

Na prodaju kuća na Fruškoj gori, u samom centru sela Jazak, idealna za miran život ili kao vikendica u prirodi. Kuća površine 46 m² nalazi se... više

46.350€ (1 007 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²