Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

85.136€ (2 432 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Veliki plac sa plastenicima u okolini Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Na placu od 28.94 ari postoj pet plastenika sa centralnim grejanjem. Zkupna površina plastenika je ukupno 940m2, od kojih: jedan je 400m2 3... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se dvosoban namešten stan, širi centar - Bulevar Oslobodjenja 49m2

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više

158.100€ (3 226 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Kuća u Ćupriji na odličnoj lokaciji - prodaja

Centar, Ćuprija

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Plac 20 ari, Obrenovac, Barič – 28 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu u Bariču, površine 20 ari, pravougaonog oblika, približnih dimenzija 40 m x 50 m. • Plac poseduje mogućnost... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova

Na prodaju stan u kući, površine 84m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan... više

93.000€ (1 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Lokal, Bulevar despota Stefana, 23m²

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite... više

87.000€ (3 782 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

STAN U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik,... više

105.000€ (1 071 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 3/3 spratova