Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična ponuda, plac 3,81ar, Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

31.000€ (81 €/m²)

  • 381m²

Voždovac, Ripanj, Ripanj, Zemljište, 5000ari, 29900 EUR

Ripanj, Beograd

Voždovac, Ripanj, 50 ari. Širina placa do asfalta 21.5 m, dužina 230 m. Građevinsko + poljoprivredno.U prednjem delu placa od 12,5 ari ( 21,5... više

29.900€ (5 €/m²)

  • 5000m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan 50.85m², PR - VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – 116.955€

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 50.85m², na prizemlju u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

116.955€ (2 339 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

156.962€ (3 412 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 5/8 spratova

NEKADAŠNJI STUDIO ERNESTA BOŠNJAKA

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišni stan u centru grada od 72m2. Zgrada stana je nekadašnji studio Ernesta Bošnjaka koji se nalazi u lepo održavanom parku... više

103.000€ (1 430 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Centar, Novi Sad

157.110€ (3 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/8 spratova

Kuća 90 + 100 m², 10 ari, Vladimirci, Suvo Selo – 33.000 €

Vladimirci

• Na prodaju kuća površine 90m2 spratnosti Pr+Pk i pomoćni objekat površine 100m2 na građevinskom placu od 10 ari u mestu Suvo Selo, opština... više

33.000€ (366 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat