Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

Lokal 31 m² , Obrenovac 74400€

Obrenovac, Beograd

Prodajemo poslovni prostor u neposrednoj blizini centra Obrenovca. Lokal se nalazi u zgradi nove gradnje i pogodan je za poslove više namena,... više

74.400€ (2 400 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2.... više

117.000€ (600 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

- pozarevac sf 2623

Požarevac

Na prodaju dvospratna kuca u Požarevcu, naselje Burjan. Uknjižena 1/1, odmah useljiva. Centralno gradsko grejanje, kanalizacija, telefon, internet.... više

80.000€ (592 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 135m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PONUDA – LUKSUZAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN U SRCU NOVOG SADA, 85

Centar, Novi Sad

Lokacija: Vase Stajića Poršina: 85m2 Sprat: 2. (zgrada bez lifta) Grejanje: centralno Uknjiženo Na prodaju izuzetno komforan, dvostrano orijentisan... više

319.000€ (3 752 €/m²)

  • soba
  • 85m²
  • .sprat

BW DIVA - IZUZETAN 2.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

269.888€ (4 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Radnička - Odličan stan sa garažom i nameštajem ID#10

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje.... više

463.500€ (4 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 5/6 spratova

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat