Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Kragujevac, plac u industrijskoj zoni- građevinsko zemljište 3401 m2

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana... više

170.000€ (49 €/m²)

  • 3401m²

Zemun, Centar, Teodora Hercla, 4.0, 160m2, 320000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 5.0, 82m2, 180000 EUR

Kneževac, Beograd

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje... više

180.000€ (2 195 €/m²)

  • 5 soba
  • 82m²

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

KUĆA! CENTRALA

Okolina, Sombor

KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više

200.000€ (529 €/m²)

  • 378m²
  • .sprat

Okolno mesto, Stari Slankamen, Spomenička , Zemljište, 3400ari, 39900 EUR

Stari Slankamen, Inđija

Na prodaju plac od 34a u Starom Slankamenu lociran u blizini raskrsnice koja vodi do Surduka i Novog Slankamenu.Namena placa je izgradnja poljoprivrednog... više

39.900€ (11 €/m²)

  • 3400m²

Građevinska parcela - 35 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²