Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Građevinska parcela - 35 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno-poslovna zgrada u samom centru Jovca

Jovac, Okolina, Ćuprija

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi... više

93.000€ (756 €/m²)

  • 123m²
  • 1/1 spratova

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat

Na prodaju plac 5200m2, selo Držanovac

Držanovac, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju plac površine 5200m2, u selu Držanovac, opština Žitorađa. Plac je pozicioniran u centru sela pored asfaltnog puta. Plac je uknjižen... više

27.000€ (5 €/m²)

  • 5200m²

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju poslovni prostor u centru Leskovca, 300 m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju poslovni objekat u centru Leskovca, odličan po svojoj poziciji, lokalitetu i kvalitetu. Objekat je izuzetno kvalitetno izgrađen,... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

KUĆA, ČVRSTE GRADNJE U BEZDANU!!!

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više

47.000€ (309 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Centar, Ilirska, 3.0, 87m2, 335000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 110516, PR/, telefon, uknjizen, renoviran, novogradnja, fasada nova, poslovna zgrada. Prodaje se stambeno poslovna nepokretnost... više

335.000€ (3 850 €/m²)

  • 87m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova