Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Odličan poslovni prostor/Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine više

350.000€ (1 590 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Prodaje se poslovni prostor u centru grada!

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u... više

210.000€ (2 625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRELEP SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

STAN! U ponudi je izuzetno atraktivan salonski stan ukupne površine 232 m², koji se nalazi na prvom spratu u strogoj gradskoj zoni, sa pogledom... više

255.000€ (1 099 €/m²)

  • soba
  • 232m²
  • 1.sprat

U PONUDI KUĆA U NIZU NA ZLATIBORU 153 m2 230.000 eura

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića... više

230.000€ (1 503 €/m²)

  • 153m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju velika građevinska parcela uz glavni asfaltni put

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Prostrana kuća za adaptaciju

Levač, Jagodina

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika,... više

50.000€ (416 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.1... više

93.400€ (2 075 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova