Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

- novi sad sf 2735

Centar, Novi Sad

U dobroj odrzavanoj zgradi, gradjenoj posle 2000 god, uknjižen kao jedan stan, ali su od njega, još u izgradnji napravljene dve zasebne celine:... više

237.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

238.050€ (1 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 158m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju porodična kuća sa proizvodnom halom u centru Popovca na 6km od cen

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više

76.000€ (408 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 74m2, 299700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108989, I/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

299.700€ (4 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 1.5, 41m2, 167000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

167.000€ (4 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Plac 8 ari, Obrenovac, Dudovi - 45000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 72,41 m², severne i istočne orijentacije. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog... više

178.200€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Prodaje se luksuzno renoviran trosoban stan - Centar 86m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene... više

293.250€ (3 409 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova