Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

292.357€ (3 143 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 3/8 spratova

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Bulevar Despota Stefana, Palilula, Beograd

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 70,55m². Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

173.250€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban dupleks stan ID#1001005

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

339.900€ (2 832 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²

Trosoban stan NOVI SAD, 290000€

Centar, Novi Sad

U neposrednoj blizini Dunavskog parka, Keja, mirna ulica, zgrada sa malim brojem stanova i divnim sopstvenim dvorištem. Agencijska oznaka stana... više

290.000€ (3 493 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Šafarikova, 5.0, 110m2, 346000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjizen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata... više

346.000€ (3 145 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 1/6 spratova

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju apartman 79m2, u Vrnjačkoj Banji

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka... više

200.000€ (2 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/4 spratova

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

205.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova