Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina

Centar, Pančevo

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina Plovni registrovan objekat sa plovidbenom dozvolomn se sastoji od 250m2, zatvorene sale... više

210.000€ (600 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5715

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Stambeno - poslovna zgrada za adaptaciju, centar, plac 490 m2, pod objektom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor velike korisne površine, u dve etaže, na odličnoj lokaciji u centru grada. Objekti su starije gradnje,... više

320.000€ (365 €/m²)

  • 876m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 3.0, 100m2, 280000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

280.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²

Ekskluzivna novogradnja u centru 67,48m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

189.620€ (2 830 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 8/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101800, cena nekretnine je 280.000 e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 91 m2, trosoban, prvi sprat. Fantastičan... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova