Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kosmaj, kuća za kompletnu adaptaciju, plac 21, 5 ari ID#1595

Kosmaj, Sopot, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više

34.000€ (629 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Stan u strogom centru Leskovca, 127m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju prelep dupleks u centru Leskovca, smešten na izvanrednoj lokaciji. Veličina stana je 127m2, nalazi se na V spratu kvalitetne, novije... više

120.000€ (944 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 5/5 spratova

LOKAL NA ODLIČNOM MESTU

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za... više

28.000€ (1 217 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat