Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Kuća u Varvarinu blizu centra grada

Varvarin

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na... više

111.000€ (245 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Palilula, Botanička bašta - Takovska, 25m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka... više

145.000€ (5 800 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

STARI GRAD CENTAR 57m2 , 258000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 2.5, 57 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta,... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

136.910€ (2 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Kompletno renoviran i funkcionalan stan u centru grada – odmah useljiv

Centar, Crveni Krst, Niš

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje.... više

138.000€ (2 653 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/15 spratova

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više

210.000€ (1 235 €/m²)

  • 170m²