Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Novi Sad, Sajlovo, , 4.0, 89m2, 160200EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA... više

160.200€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

104.945€ (2 332 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan 44 m² Square Garden | Novogradnja | Terasa | LUX oprema

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

U ponudi je nov i odmah useljiv dvosoban stan površine 44 m² koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu Square Garden. Zgrada je novije gradnje... više

124.400€ (2 827 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Kamenjar, , 4.0, 88m2, 171000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namesten stan u Kosmajskoj... više

171.000€ (1 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2.sprat

Palilula, Karaburma, Pera Ćetkovića, 3.0, 57m2, 159900EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²

Stan 69 m² Cara Dušana | Prizemlje | Poseban ulaz | Mogućnost poslovnog pros

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Temerin – dvosoban stan 53m2 novogradnja parking odlična lok

Temerin

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju... više

91.670€ (1 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2.sprat