Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari - 28m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je jednoiposoban stan od 28m2 u Novom Sadu, naselje podbara. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Funkcionalnog je rasporeda... više

72.424€ (2 586 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 3.5, 90m2, 275000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123145, I/II, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, parking. Na prodaju luksuzno opremljen troiposoban stan u novogradnji, savrsen... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova