Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

94.800€ (1 504 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

114.390€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 2/5 spratova

Centar, Jagodina

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

238.050€ (1 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 158m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Podbara, , 1.5, 41m2, 114400EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119190, VI/VI, lift, nov, stambena zgrada. Nov stan, neuseljavan celo potkrovlje je novo, sastoji se od jedne sobe,kupatila... više

114.400€ (2 790 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova