Za upit zamena stana ubeograd banovo brdo pronađeno 133 oglasa

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića, 103m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više

284.795€ (2 765 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 103m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada, 120m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više

370.000€ (3 083 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5705

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova