Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan, 38m2, Novo Naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji... više

122.400€ (3 221 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 58m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 2.0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat