Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

AKCIJA!!! Trosoban stan 141 m², Obrenovac, Rvati – 239.700e (GARAŽNO MESTO)

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više

239.700€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 141m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od... više

202.776€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prelep stan u prizemlju porodične zgrade, 80m2, kompletno renoviran, Donji Kom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za... više

103.000€ (1 287 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova