Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

49.000€ (1 020 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Nov opremljen stan na Zlatiboru

Centar, Zlatibor

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Renoviran 2, 5-soban stan 59m² – Novo Naselje, funkcionalan, svetao, idealan

Novo Naselje, Novi Sad

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Prodaja četvorosobnog stana - Grbavica - 116m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.... više

331.296€ (2 856 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100932 - CENA 450000 + 3 % provizija agencije. Uknjižen trosoban komforan stan u samom centru, pešačka zona. Stan je neobičnog... više

450.000€ (3 358 €/m²)

  • 3 soba
  • 134m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju komforan dvosoban stan - Adamovićevo naselje, 57m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Adamovićevo, površine 57 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i odmah je useljiv.... više

139.536€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova