Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Novi Sad, Novo Naselje, Jugovićevo, 4.0, 135m2, 297000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTICAN 4,0-soban. SA PDV. Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija,... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep, Stanoja Glavaša, 1.5, 35m2, 109000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odlican stan 35 m2, novija zgrada,... više

109.000€ (3 114 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova