Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Na prodaju superluksuzna kuća na Popovici, 402m2

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Na prodaju superluksuzna vila na ekskluzivnoj lokaciji, na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320 m, u neposrednoj blizini... više

1.581.000€ (3 932 €/m²)

  • 402m²
  • /1 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – 2, 5-SOBAN PORODIČNI STAN 59m² – NOVO NASELJE,

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad.... više

149.940€ (2 541 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROŠOBAN STAN 107m² TELEP, URBANA VILA, NOV

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više

224.400€ (2 097 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 107m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Prodaja poslovne zgrade - Vidovdansko naselje, Novi Sad - 500m2, plac 650m2

Vidovdansko naselje, Novi Sad

Prodaje se stambeno-poslovna zgrada u Novom Sadu, naselje Vidovdansko naselje, ukupne neto površine 500 m², koja se nalazi na placu površine... više

765.000€ (1 530 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad, Adice, Nova gradnja, Uknjižena garsonjera, Odmah us

Adice, Novi Sad

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva... više

62.830€ (2 416 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

Poljoprivredno zemljište uz asfaltni put

Kać, Novi Sad

Prodaje se poljoprivredno zemljište u najplodnijem delu atara Kać, potes Srednje njive, površine 29.128 m2, (291 ar). Nedaleko od petlje auto... više

103.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 92m2, 0EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen... više

136.000€ (1 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Podbara, Bele Njive, 17m2, 18000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kise, vlage ili bilo kog ostecenja. Uknjizeno.... više

18.000€ (1 058 €/m²)

  • 17m²