Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6850 oglasa

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA! BEZDANSKI PUT

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska... više

140.000€ (324 €/m²)

  • 432m²
  • /1 spratova

Mladenovac, Amerić, gazdinstvo. 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha

Amerić, Mladenovac, Beograd

Gazdinstvo Mladenovac, Amerić, 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha, struja, voda, gasovod, pomoćni objekti, garaža, podrum, šuma U idiličnom ambijentu... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

2.5, Slavujev venac, 66, 56m2, 2, /5, toplotne pumpe, lift, terasa

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

266.240€ (3 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Parcela pogodna za razne delatnosti

Gloždak, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova

Stari grad, Zeleni venac – Brankova 208m2

Centar, Stari Grad, Beograd

8.0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak... više

580.000€ (2 788 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 208m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Lion - Subotička, 71m2

Lion, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lion - Subotička 3.0, 71m2, terasa, 1/4, EG/struja, interfon Retko u ponudi! Kompletno renoviran salonski stan u mirnoj, zelenilom... više

280.000€ (3 943 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Plac, Novo selo 3309m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u naselju 9. Maj. Nalazi u naseljenom delu, u blizini glavne ulice, regionalnog puta Niš Prokuplje. Plac je gradsko... više

33.000€ (9 €/m²)

  • 3309m²