Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6840 oglasa

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Idealna prilika za miran život na odličnoj lokaciji u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više

186.000€ (1 576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Lep plac četvrtastog oblika kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i... više

21.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa porodična kuća na 10km od Niša, Trupale

Crveni Krst, Niš

Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1... više

180.000€ (666 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/1 spratova

Beljina, kuća 213m2+pomoćna zgrada 120m2, plac 70 ari

Beljina, Barajevo, Beograd

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija... više

185.000€ (868 €/m²)

  • 213m²
  • .sprat

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

Sremčica, nov stan 60m2, Savršen Dom nadomak grada

Čukarica , Čukarica, Beograd

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

109.800€ (1 830 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Apartman 28m2 kod staze Crni vrh

Divčibare, Valjevo

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • 28m²
  • 1/3 spratova

Plac na Srebrnom jezeru 50m od vode

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat