Za upit stanovi sremski pronađeno 72 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Sremski Karlovci, Svetao, Duplex, 130m 2

Sremski Karlovci

Na prodaju, prostran i svetao dupleks stan površine 130 m² Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu centra Sremskih Karlovaca, na samo nekoliko... više

162.500€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • /2 spratova

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza

Surčin, Beograd

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza U donjem nivou stana se nalazi veliki dnevni boravak sa terasom,... više

280.000€ (2 105 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • Prizemlje/1 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.100€ (2 860 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

159.372€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2do

Sremska Kamenica, Novi Sad

201.730€ (2 966 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Sremska Kamenica, Novi Sad

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova