Za upit stanovi sremski pronađeno 72 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Petoiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 226600€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Uknjižen šestosoban dupleks u vili sa svega tri stana na Tatarskom brdu. U prizemlju je jednoiposoban stan , dok je gore četvorosoban - nema... više

226.600€ (1 294 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 193500€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102151 CENA 193.500 e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom... više

193.500€ (2 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 160000€

Miseluk, Sremska Kamenica

Agencijska šifra 1102552... CENA sa PDV-om 160.000 e + 3 % provizije... UKNJIŽEN troiposoban stan u novoj zgradi na Mišeluku. Grejanje na toplotne... više

160.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 206000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1091190 - Uknjižen troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dve velike terase. Grejanje podno na gas. Peti sprat,... više

206.000€ (1 287 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 216000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

216.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1/2 spratova