Za upit stanovi sremski pronađeno 72 oglasa

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102628 CENA 240.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN stan u Sremskoj Kamenici.... više

240.000€ (3 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001192

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

219.439€ (2 709 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

309.000€ (2 710 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica - Luksuzan petosoban tripleks stan ID#1000911

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks... više

489.000€ (3 372 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 145m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001155

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera SREMSKA KAMENICA, 93730€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1100545 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera u Sremskoj Kamenici u neposrednoj blizini... više

93.730€ (3 232 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 153550€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom... više

153.550€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova