Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Novi Sad, Sajlovo, , 0.5, 40m2, 68000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²

Novi Sad, Sajlovo, , 2.0, 42m2, 84320EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM.... više

84.320€ (2 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102402, cena nekretnine je 190.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad,Bulevar Evrope, 65 m2, trosoban, sedmi sprat.... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 7/7 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

122.808€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

236.068€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

289.720€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

105.672€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 4.0, 89m2, 160200EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA... više

160.200€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102445 - Cena 120 000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan na Telepu, uz Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 230000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4/5 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova