Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100974. CENA stana 184 000e + 3% agencijske provizije. Bulevar Patrijarha Pavla, četvorosoban, 92m2, treći sprat. Četvorosoban... više

184.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.5, 32m2, 80000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130873, VPR/, klima, uknjizen, parking. UKNJIZEN STAN!!! Na prodaju izuzetno funkcionalan manji jednoiposoban stan od 32m2 koji... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, , 3.0, 74m2, 199950EUR

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 129419, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Moderna... više

199.950€ (2 702 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više

189.000€ (2 362 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od... više

498.000€ (1 824 €/m²)

  • 5 soba
  • 273m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan - Bulevar Patrijarha Pavla 46m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, površine 46 m2, smešten na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija – Bulevar Patrijarha Pavla.... više

137.700€ (2 993 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Bulevar Patrijarha Pavla, dvosoban, namešten, odličan! Cena sa nameštajem 130.000 Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla. Na izuzetnoj lokaciji,... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Rumenački put - Uknjižen jednoiposoban stan sa parkingom ID#1001209

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

156.350€ (3 257 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova