Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 265 oglasa

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar oslobođenja, 1.0, 33m2, 115500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 129805, I/, uknjizen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odlicnoj lokaciji, Bulevar oslobodjenja kod Zeleznicke... više

115.500€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od... više

202.776€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.5, 36m2, 129000

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više

129.000€ (3 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 500000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih... više

500.000€ (2 136 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat