Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 95m2, 242250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavace sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

242.250€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 197200€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1102434 CENA 197,200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se potpuno NOV dvoiposoban stan, NIKAD USELJAVAN u neposrednoj... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001116

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Stevana Hristića. Uknjižen, kompletno renoviran jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina... više

147.290€ (3 068 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep, , 2.0, 28m2, 74200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126969, I/VI, lift. Prodaje se 28 m2 dvosoban stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.200€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 32m2, 89600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126971, I/VI. *SATELIT LUX* 32 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

89.600€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 27m2, 76950EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

76.950€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep - Nov dvoiposoban stan ID#1001094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov dvoiposoban stan u urbanoj vili sa malim brojem stanova u neposrednoj blizini Bulevara... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, , 1.0, 24m2, 63600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

63.600€ (2 650 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/6 spratova