Za upit stanovi Novi Sad ne Adice pronađeno 1623 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1098575, cena stana je 130.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Podbara, 48 m2, dvosoban, prvi sprat. Lokacija stana... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098770 - CENA 150000 plus 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban stan na Salajci. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni... više

150.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 113300€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095662 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjien lepo uredjen jednosoban stan u centru blizu Riblje... više

113.300€ (2 832 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091251 - Uknjižen dvosoban stan u strogom Centru grada - pešačka zona. Stan ima terasu iznad trepezarije, na koju se izlazi... više

154.500€ (2 207 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 3/3 spratova