Za upit stanovi Novi Sad ne Adice pronađeno 1623 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici.... više

310.000€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 92700€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više

92.700€ (1 931 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj... više

120.000€ (3 076 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 135000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Cena 135.000 eura + 3% agencijska provozija... Agencijska oznaka stana je 1101177. Stambeni objekat se nalazi u naselju Lipov gaj koje je ograđeno... više

135.000€ (1 956 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101345 - CENA je 266 990e, plus agencijska provizija od 3%.. Uknjižen četvorosoban svetao stan na divnoj lokaciji Starog... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Podbara, Novi Sad

KEJ, TROSOBAN UKNJIŽEN I NAMEŠTEN STAN. Agencijska oznaka 1101183. CENA STANA JE 190000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Stan je nalazi u blizini... više

190.000€ (3 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • Prizemlje/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Liman 1, Novi Sad

više

320.000€ (3 404 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1/9 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 550000€

Centar, Novi Sad

Moderan i eksluzivan cetvorosoban stan u samom centru Novog Sada, u novijoj zgradi vrhunske gradnje. Agencijska oznaka stana 1100737. CENA 550000... više

550.000€ (4 166 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 4/6 spratova