Za upit stanovi Kragujevac pronađeno 69 oglasa

Duplex na Vašarištu 151m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

185.500€ (1 228 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 3/4 spratova

Stan u Kragujevcu, naselje gornja Erdoglija - površina 51м2 plus terasa

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više

90.000€ (1 764 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

U ponudi stan u Bresnici od 98 m2 sa dvorištem

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom,... više

98.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Bagremar, stan 48 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u Bagremaru od 48m2 u blizini hipodroma i Šumarica. Zgrada je starije gradnje, stan je kompletno renoviran od elektroinstalacija... više

80.000€ (1 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova