Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

CENTAR – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

60.000€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Renoviran stan u naselju Kajsijar

Kajsijar, Jagodina

Renoviran stan, dvostrano orijentisan, sa podrumom. rRađena kompletna struja i voda, renovirano kupatilo keramika zamenjena. U cenu ostaje kompletan... više

81.600€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Savršena porodična nekretnina u zatvorenom i bezbednom kompleksu

Akva Park, Jagodina

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo... više

86.000€ (1 653 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Šarmantan stan sa terasom u naselju Streliste

Strelište, Jagodina

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince... više

53.500€ (1 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova