Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju dvosoban stan 60m² – odlična lokacija!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju komforan stan

Solaris, Jagodina

Komforan, sređen stan sa pripadajućom garažom i izlazom na dvorište koje je na korišćenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,... više

200.000€ (1 290 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 155m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju – Kompaktan stan sa velikom krovnom terasom i prelepim pogledom!

Pivara, Jagodina

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi... više

30.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!

Centar, Jagodina

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan... više

89.000€ (1 072 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

Prodaje se stambena jedinica u mirnom naselju Jagodine – spremna za useljenje

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je... više

55.000€ (859 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje