Za upit stanovi Jagodina hitno pronađeno 250 oglasa

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan u K Kompleksu sa pogledom na Akva Park

Akva Park, Jagodina

U ponudi je jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji u srcu turističke zone u Jagodini, karakterističan po velikoj balkonskoj terasi sa pogledom... više

63.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju – Kompaktan stan sa velikom krovnom terasom i prelepim pogledom!

Pivara, Jagodina

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi... više

30.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova

Vertikala, površine 120m2 u naselju Strelište

Strelište, Jagodina

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo... više

90.000€ (750 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova