Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1832 oglasa

Vračar, Beograđanka, Svetozara Markovića, 4.0, 84m2, 475000EUR

Beograđanka, Beograd

Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan cetvorosoban... više

475.000€ (5 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 88m2, 421000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127909, V/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja. Luksuzna gradnja. Debljina... više

421.000€ (4 784 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), , 3.0, 71m2, 103000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124785, I/III, parking. U ponudi je svetao i prozracan stan, juzno orijentisan, sto mu tokom celog dana obezbedjuje obilje prirodne... više

103.000€ (1 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 113m2, 565000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 82647, XII/XIX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, novogradnja, garaza. Nova zgrada u "Beogradu na vodi", "Terra", odmah iza... više

565.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 12/19 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, , 4.0, 112m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 73776, I/III, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

300.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 3.0, 96m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 11222, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, podrum, dvorisna zgrada. Na prodaju... više

255.000€ (2 656 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova