Gornji Grad, Beograd
Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više
171.420€ (3 007 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više
71.280€ (1 397 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.5, 104m2 (terasa 6m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Karakteristike objekta... više
270.400€ (2 600 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Beograd
Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više
98.670€ (2 530 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd - Tošin bunar 4.0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom... više
576.324€ (4 206 €/m²)
Sutjeska, Zemun, Beograd
Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više
172.480€ (2 737 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više
242.669€ (3 516 €/m²)
Cerak, Beograd
Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više
195.717€ (3 011 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više
161.500€ (3 510 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Beograd
118.910€ (2 530 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više
220.760€ (3 872 €/m²)
Gornji Grad, Beograd
210.300€ (3 004 €/m²)